ایمیل مارکتینگ، معجزه بازاریابی عصر اینترنت

چرا ایمیل مارکتینگ بهترین شیوه در تبلیغات اینترنتی می باشد؟

یکی از شیوه های سنجش اثر بخشی ابزارهای تبلیغاتی، پارامتر ROI (Return Of Invesment) است، به این معنی که شما در قبال هزینه ای که برای یک رسانه تبلیغاتی انجام می دهید، چه مقدار برگشت ایجاد می کنید، مثلا وقتی ROI یک رسانه 2 می باشد یعنی شما به ازای 1000 تومان هزینه روی آن رسانه می توانید تا سقف 2000 تومان سودآوری داشته باشید
برگشت سرمایه(ROI) ایمیل مارکتینگ 40 می باشد و این مقدار بیشترین ROI بین رسانه های تبلیغاتی دنیا است! یعنی به از 1000 تومان سرمایه گذاری در این حوزه شما می توانید 40.000 تومان سودآوری برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

به چه کسانی شما می توانید ایمیل ارسال کنید؟

در ایمیل مارکتینگ شما می توانید فقط به کسانی به گونه ای از آنها مجوز ارسال دارید ایمیل ارسال کنید، ارسال ایمیل به دیتا بیس های ایمیل غیرمجاز بوده(اسپمینگ) و برگشت مناسبی برای شما نخواهد داشت، یک تحقیق نشان می دهد که اسپم ایمیل به 3.5 میلیون نفر فقط منجر به 28 خرید می گردد!

شما در ایمیل مارکتینگ به این افراد می توانید ایمیل بفرستید:

•    کسانی که از طریق وب سایت شما عضو خبرنامه شده اند
•    کسانی که قبلا از شما خرید کرده اند
•    کسانی که ایمیل خود را به شما داده اند (مثلا در نمایشگاه ها یا همایش ها)
•    و یا هر کس دیگری که به گونه ای اجازه ارسال به ایمیل به شما را داده باشد

حتما قبل از شروع ایمیل مارکتینگ این کتاب را بخوانید:

کتاب 21 نکته در ایمیل مارکتینگ به شکل ساده ای ایمیل مارکتینگ را تشریح کرده است، این کتاب به صورت رایگان قابل دانلود می باشد، حتما قبل از شروع ایمیل مارکتینگ این کتاب را بخوانید. 
اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی می باشید می توانید کتاب 21 نکته در ایمیل مارکتینگ آژانس های مسافرتی را مطالعه کنید، برای دانلود این کتاب اینجا را کلیک کنید.

به صورت هفتگی آموزش رایگان بگیرید

برای دریافت مقالات آموزشی رایگان به صورت هفتگی شما می توانید عضو خبرنامه کارزار شوید، برای عضویت در خبرنامه کارزار اینجا را کلیک کنید.

با عضویت در این خبرنامه روزهای چهارشنبه قبل از میل صبحانه یک ایمیل حاوی چند مقاله آموزشی در حوزه ایمیل مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی برای شما ارسال خواهد شد، شما می توانید در هنگام میل کردن صبحانه این مقالات را مرور کنید.
 

تگ ها :
تماس با ما
  • تهران، خیابان ظفر، پلاک 74
  • info[@]raahbar.net
  • www.raahbar.net
  • 22222876 - 021
  • 22269032 - 021
ایمیل شما با موفقیت به ما ارسال شد.
ورود تمام فیلد ها اجباری است!